Email marketing

Přípravu HTML newsletterů a šablon do systémů jako je MailChimp, Apsis a Silverpop nyní provádíme za sníženou hodinovou sazbu, kontaktujte nás ještě dnes.
Email marketing je nástroj, se kterým se musí zacházet s rozmyslem, aby dlouhodobě přinášel očekávané výsledky. Pomůžeme vám s vytvářením emailové databáze, plánu rozesílek, i s přípravou jednotlivých newsletterů a emailových šablon.

Personalizace marketingových sdělení

Díky pokročilým nástrojům jsme schopni oslovit uživatele, kteří v poslední době vykonali na vašich webových stránkách určitou akci, personalizovaným marketingovým sdělením.
Mezi takové akce může patřit například zapomenutí zboží v košíku, dlouhodobá nepřítomnost, návštěva určité kategorie zboží, reakce na poslední marketingové sdělení, ohodnocení zboží a mnoho dalších událostí.

Kontaktujte nás, uděláme z emailingu jeden z vašich neefektivnějších komunikačních nástrojů.

Optimalizace marketingových rozesílek

Odhalíme nejvhodnější čas pro rozesílání marketingových sdělení. Na malém vzorku příjemců otestujeme různé varianty předmětů emailu a rozložení newsletteru a nejefektivnější variantu rozešleme na zbytek emailové databáze.

Využívejte možnosti email marketingu naplno, kontaktujte nás ještě dnes.

Kódování HTML newsletterů

Nakreslíme, nakódujeme a připravíme k rozesílce moderní newsletter. Případně pouze převedeme grafické designy vašich newsletterů do HTML tak, aby byly optimálně zobrazeny i uživatelům, kteří nemají ve výchozím stavu povoleno zobrazení obrázků, nebo prohlíží newslettery na mobilním telefonu.

Při kódování HTML newsletterů a emailových šablon je potřeba přihlížet k řadě omezení, kvůli kterým může docházet ke špatnému zobrazení v některých emailových klientech. Díky získaným zkušenostem vám můžeme garantovat správné zobrazení newsletteru na straně klienta a nakódovat HTML newsletter téměř na počkání.

Potřebujete-li nakódovat newsletter nebo emailové šablony, neváhejte nás kontaktovat.

Internetový marketing Více informací
Správa a tvorba webu Více informací
Analytika a optimalizace Více informací