PPC kampaně

Správu a nastavení PPC kampaní nyní provádíme se sníženou hodinovou sazbou, nebo zdarma na bázi success fee. Nepromarněte tuto nabídku a kontaktujte nás ještě dnes.
Správa PPC kampaní je boj, ve kterém vyhrávají jen ti nejlepší, proto vybírejte správce PPC kampaní obezřetně, špatným rozhodnutím můžete přijít o finanční prostředky a ušlé příležitosti.

Řekněte nám, jakou máte marži z prodeje výrobků a postaráme se o to, aby byly všechny vaše kampaně efektivní a každá investovaná koruna zhodnocena.

Kontaktujte nás ještě dnes, rádi vyzveme vaši konkurenci na souboj.

Správa PPC kampaní ve vyhledavačích

Správa PPC kampaní ve vyhledavačích v našem slova smyslu není jen o analýze klíčových slov, úpravě textací inzerátů, hledání nových příležitostí a optimalizaci ceny za proklik.

Snažíme se být vždy o krok vpřed, monitorujeme pozice v přirozených i placených výsledcích vyhledávání a optimalizujeme reklamní sestavy tak, aby byly vaše finanční prostředky vynakládány efektivně. Nemá přece smysl platit za prokliky na dotazech, u kterých držíte první příčku v neplacených výsledcích vyhledávání a vaše konkurence na ně prostřednictvím PPC kampaní necílí. Takové prostředky můžete investovat jinde a zajistit další růst vašeho podnikání.

Kontaktujte nás ještě dnes, jistě se domluvíme na vhodné formě spolupráce.

Správa PPC kampaní na sociální síti Facebook

Komunikaci prostřednictvím sociálních sítí využíváme především k budování povědomí a dobrého jména značky našich klientů. To však neznamená, že prostřednictvím těchto kanálů nedokážeme zvyšovat prodej zboží a služeb.

Víme, jak zacílit a nastavit PPC kampaně na sociálních sítích tak, aby se vyplatily.
Využíváme pokročilé nástroje pro měření, remarketing a optimalizaci. Máme bohaté zkušenosti se správou firemních profilů na sociálních sítích a mnohé jsme již v této oblasti vyzkoušeli.

Kontaktujte nás ještě dnes a komunikujte se zákazníky efektivně.

Internetový marketing Více informací
Správa a tvorba webu Více informací
Analytika a optimalizace Více informací